HP LaserJet Pro M1536dnf Çok İşlevli Yazıcı ve servis

resim 1

HP LaserJet Pro M1536dnf Çok İşlevli Yazıcı ve servis

Hızlı, ağ bağlantılı bir MFP ve iki taraflı baskı sayesinde daha fazlasını yapın.

  • Üretken kalın: Anında Açılma Teknolojisi2 ile dakikada 25 sayfaya kadar yazdırın A4 ve ilk sayfa çıktısını 8,5 saniye kadar kısa bir sürede alın.
  • Dahili 10/100 Ethernet bağlantısı ile bir ağ üzerinden baskı kaynaklarını paylaşın.
  • İki taraflı sayfaları yazdırmak veya çok sayfalı belgeleri kopyalamak ve fakslamak için 35 sayfalık otomatik belge besleyicisini kullanın.
  • Kağıt ve zaman tasarrufu yapın: belgeleri masaüstü uygulamalarını kullanarak doğrudan PC’den ve PC’ye fakslayın ve atanmış PIN’ler ile fakslama özelliklerine erişimi denetleyin.
Siyah baskı hızı:
Normal:Dakikada 25 sayfaya kadar
(İlk test belgeleri grubu hariç, ISO/IEC 24734 kullanılarak ölçülmüştür. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/printerclaims. Tam hız, sistem konfigürasyonuna, yazılım programına, sürücüye ve belgenin karmaşıklığına bağlı olarak değişir. )
İlk sayfa çıkışı (hazır)
Siyah: 8,5 saniye kadar kısa bir sürede
İş döngüsü (aylık, A4)
8000 sayfaya kadar
(Baskı kapasitesi, aylık en fazla görüntülü çıktı sayısı olarak tanımlanır. Bu değer diğer HP LaserJet veya HP Renkli LaserJet aygıtlarına ilişkin ürün performanslarının karşılaştırılmasını sağlar ve bağlı bireylerin veya grupların taleplerini karşılamak için yazıcı ve MFP’lerin uygun dağıtımına olanak sağlar.)
Önerilen aylık sayfa sayısı
500 – 2000
(HP, uzatılmış garanti süresi üzerinden sarf malzemeleri aralıklarını ve cihaz ömrünü içeren etkenlere göre görüntülü çıktıların aylık sayfa sayısının en uygun cihaz performansı için belirtilen aralık içerisinde olmasını önerir.)
Baskı teknolojisi
Lazer
Baskı kalitesi siyah (en iyi)
En fazla 600 x 600 dpi (HP FastRes 1200 ile 1200 etkin dpi)
Yazdırma dilleri
  • HP PCL 6
  • HP PCL 5
  • HP postscript level 3 emülasyonu
Ekran
  • 2 satırlı LCD (metin) ekranı
İşlemci hızı
500 MHz
Otomatik kağıt sensörü
Yokhp-laserjet-pro-m1536dnf-çok-işlevli-yazıcı