HP LaserJet Pro 400 Yazıcı M401a

resim 1

HP LaserJet Pro 400 Yazıcı M401a Yazıcı Servisi

Çalışma saatleri içinde daha fazlasını yapın. Yerleşik kablosuz ağ iletişimini kullanarak ofis içinde istediğiniz yere kurun12 ve yazdırma kaynaklarını ağ üzerinde paylaşın3. Mobil yazdırma seçenekleri ile hareket halindeyken yazdırın3. İş uygulamalarını kullanarak web’e erişin ve yazdırın45.
Özelliklerle dolu ve kullanımı kolay olan bu hızlı ve güvenilir HP LaserJet, iş uygulamalarına dokunmatik ekrandan erişim ve mobil aygıtlardan yazdırma özellikleri sayesinde tüm profesyonel yazdırma gereksinimlerinizi karşılamanın yanı sıra çevre üzerindeki etkinizi de azaltır.

Özellikler

Kablosuz ağ iletişimi ve yüksek taşınabilirlik özelliği sayesinde verimliliğinizi koruyun ve işinizi destekleyin.

  • Kablosuz bağlantı sayesinde ofis içinde istediğiniz yere kurun ve paylaşın2,3. Ağ kullanımını hızlı bir şekilde yapılandırın1,6.
  • HP ePrint ile hemen hemen her yerden yazdırın3,7. AirPrint™ özelliği sayesinde iPad®, iPhone® ve iPod touch® aygıtınızdan kablosuz olarak yazdırın8.
  • HP kablosuz doğrudan yazdırma özelliğini kullanarak mobil aygıttaki dosyaları doğrudan yazıcınıza gönderin1,9.
  • Otomatik iki taraflı yazdırma özelliği ile kağıttan tasarruf edin10. Dakikada 33 sayfaya varan A4 yüksek baskı hızları ve 8 saniyeden daha kısa sürede ilk sayfa çıktısı elde edin11.hp-laser-jet-pro-400-yazıcı-m401a