HP LaserJet Enterprise P3015dn Yazıcı

resim 1

HP LaserJet Enterprise P3015dn Yazıcı Servis

 

Gelişmiş güvenlik özellikleriyle hızlı ve yüksek performanslı baskı alın ve değişen iş ihtiyaçlarınızı karşılayın. Çeşitli türlerdeki ortamlara yüksek hacimli ve gizli belgeler yazdırması gereken işletmeler için idealdir.
Hızlı, yüksek kaliteli çıktı gerektiren, 8-10 kullanıcıdan oluşan küçük çalışma ekiplerinin desteklendiği yasal firmalar ve devlet daireleri gibi, özellikle güvenlik odaklı iş alanına sahip yönetilen ofis ortamlarındaki BT veya departman yöneticisi için idealdir.

Özellikler

Performans ve dayanıklılık için HP’ye güvenin.

  • Instant-on Teknolojisi sayesinde dakikada 40 sayfaya kadar A4 yazdırma hızı ve hızlı birinci sayfa çıkışı ile çabucak işinize geri dönün. 540 MHz işlemci, 640 MB’ye kadar genişletilebilir bellek ve gigabit ağ erişimi ile büyük ve karmaşık dosyaları çabucak işleyin ve paylaşın1.

Gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde içiniz rahat olsun.

  • Kritik iş verilerinizin güvenliğini sağlayın ve şifreleme hızlandırma yardımı içeren IPSec ile IPv4 ve IPv6 protokolleri desteği ile ağınıza daha fazla aygıt ekleyin1. Kontrol panelinin menüsünü ve tuş takımını kullanarak, depolanan gizli baskı işlerini kolayca alın.

İşinizi genişletme esnekliği kazanın.

  • Açık bir EIO yuvası ve üç ana bilgisayar Yüksek Hızlı USB 2.0 bağlantı noktası kullanarak, değişen işinizi genişletin. Yazıcının açık bellek yuvası, 512 MB’ye kadar bellek eklemenize olanak sağlar. Dayanıklı kağıt işleme ve 1600 sayfalık maksimum giriş tepsisi kapasitesiyle daha fazlasını yapın.
1 Yalnızca d, dn ve x yazıcı modelleri içindir. HP LaserJet Enterprise P3015d yazıcı, HP LaserJet Enterprise P3015 yazıcının sahip olduğu özelliklerin yanı sıra otomatik iki taraflı yazdırma, 10 numaralı tuş takımı ve bir donanım tümleştirme cebi içerir. LaserJet Enterprise P3015dn yazıcı, HP LaserJet Enterprise P3015d yazıcının sahip olduğu özelliklerin yanı sıra ağ bağlantısı içerir. HP LaserJet Enterprise P3015x yazıcı, HP LaserJet Enterprise P3015dn yazıcının sahip olduğu özelliklerin yanı sıra toplamda 1100 yapraklık giriş kapasitesine sahip 500 yapraklık giriş tepsisi içerir.
6 Base, d, dn, ve n modellerinde 600 yapraklık standart giriş kapasitesi ve iki adet 500 yapraklık tepsi ekleme seçeneği bulunur; x modelinde 1100 yapraklık standart giriş kapasitesi ve bir adet 500 yapraklık tepsi ekleme seçeneği bulunur.hp-laser-jet-enterprise-p3015dn-yazıcı-servis