HP LaserJet Enterprise 500 renkli MFP-M575dn

resim 1

HP LaserJet Enterprise 500 renkli MFP-M575dn

En doğru sonuçlar için sınıfındaki en iyi tarama özellikleriyle üstün performans elde edin.

  • İki taraflı, tek geçişli tarama ve HP EveryPage1 sayesinde sonuçları hızla alın. Boş sayfaları otomatik olarak kaldırın.
  • 100 yapraklık otomatik belge besleyici1 ile büyük işleri kolaylıkla yönetin. Verilerinizi geniş çek-çıkar klavye2 ile girin.
  • Yerleşik OCR ve çeşitli tarama seçenekleriyle verilerinizle daha verimli çalışın. Otomatik yönlendirme, otomatik sayfa kırpma, otomatik tonlama ve eğrilikleri otomatik düzeltme araçlarını kullanarak temiz ve okunabilir belgeler üretin.
  • Taranan sayfaları doğrudan ekrandan önizleyin, düzenleyin, ekleyin ve silin. İşlemleri tek bir dokunmayla dokunmatik ekrandan başlatın.
Siyah baskı hızı:
Normal:Dakikada 30 sayfaya kadar
Renkli baskı hızı:
Normal:Dakikada 30 sayfaya kadar
(İlk test belgeleri grubu hariç, ISO/IEC 24734 kullanılarak ölçülmüştür. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/printerclaims. Tam hız, sistem konfigürasyonuna, yazılım programına, sürücüye ve belgenin karmaşıklığına bağlı olarak değişir. )
İlk sayfa çıkışı (hazır)
Siyah: 10,5 sn kadar kısa bir süre
Renkli: 10,5 sn kadar kısa bir süre
İş döngüsü (aylık, A4)
75.000 sayfaya kadar
(Baskı kapasitesi, aylık en fazla görüntülü çıktı sayısı olarak tanımlanır. Bu değer diğer HP LaserJet veya HP Renkli LaserJet aygıtlarına ilişkin ürün performanslarının karşılaştırılmasını sağlar ve bağlı bireylerin veya grupların taleplerini karşılamak için yazıcı ve MFP’lerin uygun dağıtımına olanak sağlar.)
Önerilen aylık sayfa sayısı
2000 – 6000
(HP, uzatılmış garanti süresi üzerinden sarf malzemeleri aralıklarını ve cihaz ömrünü içeren etkenlere göre görüntülü çıktıların aylık sayfa sayısının en uygun cihaz performansı için belirtilen aralık içerisinde olmasını önerir.)
Baskı teknolojisi
Lazer
Baskı kalitesi siyah (en iyi)
1200 x 1200 dpi’ye kadar
Renkli baskı kalitesi (en iyi)
1200 x 1200 dpi’ye kadar
Yazdırma dilleri
  • HP PCL 6
  • HP PCL 5c (HP PCL 5c sürücü yalnızca Web’den bulunabilir)
  • HP Postscript Düzey 3 öykünmesi
  • yerel PDF yazdırma (v 1.4)
Ekran
  • 20,3 cm dokunmatik ekran, SVGA LCD (renkli grafik)
İşlemci hızı
800 MHzhp-laserjet-enterprise-500-renkli-mfp-m575dn