HP Deskjet Ink Advantage 2645 All-in-One Yazıcı

resim 1

HP Deskjet Ink Advantage 2645 All-in-One Yazıcı Servis

Bütçenize uygun bu HP Deskjet all-in-one ile kolayca yazdırın, 35 sayfalık otomatik belge besleyici ile tarama, kopyalama ve faks işlemlerini rahatça yapın. Düşük maliyetli Orijinal HP mürekkepleri ile daha düşük fiyata daha çok yazdırın. 1 Yerden tasarruf edin: her yere uyan kompakt tasarım.
HP Deskjet Ink Advantage 2645 All-in-One, hızlı kurulum, kolay çalıştırma ve düşük maliyetli HP Orijinal mürekkep özellikleri sunan uygun fiyatlı bir baskı çözümü ve çoklu sayfa tarama, kopyalama ve faks göndermenin sağladığı kolaylığı arayan, bütçesi kısıtlı ev kullanıcıları için tasarlanmıştır.

Özellikler

Daha düşük fiyata daha fazla iş yapın: Aynı maliyete 2 kat daha fazla sayfa yazdırın1

Günlük baskılarınızı daha az maliyetle elde edin: Aynı maliyete iki kata kadar daha fazla sayfa yazdırın.1
Uygun maliyetli HP mürekkep kartuşlarını kullanarak lazer kalitesinde metinler ve canlı renklere sahip grafikler yazdırın ve kopyalayın.
Bu ENERGY STAR® onaylı yazıcı ile enerji ve para tasarrufu sağlayın.

Bu kullanımı kolay aygıtla yazdırın, tarayın, kopyalayın ve faks gönderin, hatta yerleşik ADF (Otomatik Belge Besleyici) ile daha da fazlasını yapın.

Gerçek çok yönlülüğün keyfini çıkarın. Kullanımı kolay bu All-in-One ile ihtiyacınız olan her şeyi yazdırın.
Tümünü uygun fiyatlı bir aygıtla yapın: Web sayfaları yazdırın, fotoğrafları tarayın, yazışmaları kopyalayın, fakslar gönderin.
35 sayfalık otomatik belge besleyiciyi kullanarak faks göndermek, taramak veya kopyalamak için kağıt yığınlarını bırakın.

Hemen başlayın: şık ve kompakt tasarımıyla yerden tasarruf edin.

Hızlı, kolay kurulum ve basit çalıştırma ile dakikalar içinde verimli olun.
Yaklaşın, grafik ekran ve sayısal klavye ile yazdırın, faks gönderin, tarayın ve kopyalayın.
Masaüstünüze uyumlu veya bir rafta ayak altından kalkacak şekilde tasarlanmış bu kompakt all-in-one, değerli çalışma alanınızda daha az yer kaplar.
1  Diğer HP Deskjet mürekkep kartuşları kullanılarak yapılan baskılarla karşılaştırılmıştır. HP 301 / HP 122 ile HP 650 orijinal kartuşlarının, HP tarafından açıklanan baskı kapasitesi ve önerilen perakende fiyat karşılaştırmasına dayanmaktadır. Gerçek fiyatlar değişebilir. Gerçek baskı kapasitesi; kullanılan yazıcı, yazdırılan görüntüler ve diğer etkenlere bağlıdır. Daha fazla bilgi için bkz: www.hp.com/go/learnaboutsupplies. Diğer kartuş sonuçları farklılık gösterir.hp-deskjet-lnk-advantage-2645-all-ın-one-yazıcı